Salon Dekorasyonu

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Salon Dekorasyonu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Salon Dekorasyonu

  Reklam  Salon Dekorasyonu

  Forum Alev

  bayanlarda evinin en güzel mekanı salonudur. salon için bütçelerini sonuna kadar tüketirler. Kadının eve verdiği tasarımı en iyi eve aktaracağı yer salondur. Çünkü misafirler ilk önce evin salonunu görürler.

  Yeni yılda doğal dekorasyonların ve renklerin tercih edildiği salonlarınızda, şömineler, tablolar ve antika aynalarla değişik bir atmosfer oluşturabilirsiniz.
  Akraba yada dostlarınıza oturmaya gittiğinizde evde dikkatinizi çeken nokta neresidir? Kesinlikle evin salonuı. Ev sahibi evin diğer odalarını göstermediği vakit görme fırsatınız olmuyor. Ev halkının kişiliğinin bir eve aktarılmasında ilk göze batan mekan evin salon kısmıdır. Her ne kadar günümüzde "salon" anlayışı yerini daha işlevsel, daha sıcak ve modern
  mekanlara devretse dahi, yine de bazı evlerde büyük salonlara görürüz.
  Bir evin en çok zaman harcanılan odalarından birisi olan salondur. Ev halkının özenle ve titizlikle dekorasyonunu yaptığı salondur. Şömine, büyük bir yemek
  masası, ahenkli kanepeler koltuklar, şamdanlar, tablolar, avizeler.... Bitmek bilmez salonunuzu gönlünüe göre yapacağınız tasarımlar. Fakat siz de klasik salonlardan hoşlanmıyorsanız yeni modaları kesinlikle takip etmelisiniz.
 2. 2
  Fatal
  Özel Üye

  --->: Salon Dekorasyonu

  Reklam  salon dekorasyon mumsema.net


  Pastel renklerde ve modern çizgilerde
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi