Salonlarınıza Renk Katacak Dekorasyon Önerileri

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Salonlarınıza Renk Katacak Dekorasyon Önerileri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Toprak
  Özel Üye
  Reklam

  Salonlarınıza Renk Katacak Dekorasyon Önerileri

  Reklam  Salonlarınıza Renk Katacak Dekorasyon Önerileri

  Forum Alev
  Bulunduğunuz ortamı canlandıracak ve daha keyifli bir hale getirebilecek, yapımı sonderece kolay ve eğlenceli...


  Bulunduğunuz ortamı canlandıracak ve daha keyifli bir hale getirebilecek, yapımı sonderece kolay ve eğlenceli olan önerilerimiz farklı değişiklikler arayanlar için...

  Mavi toplar

  Mavi renkli rendelenmiş ve eritilmiş sabunu top şeklinde biçimlendirin. Malzemeye banyo tuzu da katabilirsiniz. Ardından topları şık bir kaseye yerleştirin.

  Kokulu hediyeler

  Şık paketlenmiş sabunlar: Hazır sabunları tek renkli hediye kağıtlarının içine koyun ve paket edin. Bir teli boncuklarla süsleyin ve paketi bu telle sarın. Özellikle havlu hediye etmek isteyenler için ideal bir öneri.

  Lavantalı kalpler

  300 gr lavanta kokulu rendelenmiş sabunu 200 gr limon suyu, yarım çay fincanı lavanta çiçeği ve 10 gr lavanta yağı ile harmanlayın. Karışımı kalp şeklinde kalıplara yerleştirin. Katılaştıktan sonra kalıplardan çıkarın.

  Baharatlı öneri

  Hazır bir sabunun üzerine baharatı yerleştirin. Şeffaf bir sabunu eritip üzerine dökün. Katılaşmasını bekleyin. İşlemi bir kalıpta yapabilirsiniz.
 2. 2
  ZİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Salonlarınıza Renk Katacak Dekorasyon Önerileri

  Reklam  Süs amaçlı olarak hazırlanan bu ürünler evin herhangi bir köşesinde süs ve koku yaymak amacıyla yapılabileceği gibi banyo için ve hediye etmek için de yapılabilir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi