Pikeler Harika !!

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Pikeler Harika !! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Reklam

  Pikeler Harika !!

  Reklam  Pikeler Harika !!

  Forum Alev

  Doğal dokularıyla yaza serinlik katan pikeler ve örtülerle mekanlara canlılık katın. Sarılar, maviler, eflatunlar, çiçek desenleri ve boncuklar bu yıl örtülerde çok moda. Bu yaz pike, yatak ve masa örtüsü gibi dekoratif mavi, yatak ve masa örtyüsü gibi dekoratif tekstil ürünlerinde mavi, eflatun ve sarının her tonuna rastlamak mümkün.

  Country evlerinin vazgeçilmezi olan çiçek desenleri özellikle masa örtülerinde göze çarpıyor. Ayrıca konfeksiyon sektöründe olduğu gibi ışıltılı taşlar ve boncuklar dekorasyonda da bu sezonun gözdeleri arasında. Masa örtülerinin kenarlarına ve yatak örtülerine işlenen boncuklar dekorasyona canlılık ve renk katıyor.

  Kumaş olarak ise keten ön plana çıkıyor. Değişik renk ve desenlerdeki keten örtüler, doğal malzemelerle üretilen ürünlere olan ilginin arttığı bu günlerde büyük ilgi görüyorlar. Ketenlerin yanı sıra canlı renklerdeki şifonlar ve altın plakeli örtüler de bu yaz dikkat çeken ürünlerden.Fikir edinebilmeniz için birkaçını sizler için seçtik...:) 2. 2
  sagocu_kız
  Bayan Üye

  --->: Pikeler Harika !!

  Reklam  İkinci çok güzeldi ;)
  Teşekkürler+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi