Yeni Sezon Ayakkabı ve Çanta Modası

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Çanta ve Cüzdan Modelleri Bölümünden Yeni Sezon Ayakkabı ve Çanta Modası ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sen_AY
  Usta Üye
  Reklam

  Yeni Sezon Ayakkabı ve Çanta Modası

  Reklam  Yeni Sezon Ayakkabı ve Çanta Modası

  Forum Alev
  Yeni Sezon Ayakkabı ve Çanta Modası


  Ayakkabılarda renk siyaha dönerken, parlak rugan ya da yıkama (kırışık) deriler dikkat çekiyor. Geçen yıla oranla bilek hizarındaki botlar daha moda! Yuvarlak burunlu, kalın ancak kısa topuklu, kapalı zarif baharlık ayakkabılar da vitrinlerde yerini almış. Sivri, yuvarlak, küt burun seçenekleriyle uzun çizmeler diz boyu etekler için ideal.. Kahverengi, tokalı, fiyonklu kovboy modeller dikkat çekiyor.

  Babetler hala, süetler yeniden moda!
  Mevsim bahar olmasına rağmen babetler hala moda! Farklı renk ve modeller de hazırlanan babetler, rahatlığından vazgeçemeyen kadınların yine tercihi olacak. Babetler de yine toka, fiyonk ve işlemelerle süslenmiş. Gelecek sezonlarda daha sık karşılaşacağımızı düşündüğümüz süet modeller ise bu sezon yavaş yavaş kendisini gösteriyor. İnci, Nine West, Hotiç, Nursace, Kemal Tanca, Elle, Divarese gibi bilinen markaların mağazalarında modelleri inceleyebilir ya da internette keyifli bir ayakkabı sörfü yapabilirsiniz.

  Flo'dan kış koleksiyonu
  Flo 2007 & 2008 kış koleksiyonu botlarda bu yıl yıkama ( kırışık) deriyi ön planda tuttu. Botlarda kullanılan süet de bu yılın vazgeçilmezleri arasında yer alacak. Yuvarlak & sivri burunlu, kısa & alçak ökçeler ve kovboylarda farklı model ve renkler üzerine çalışıldı. Botların üzerinde yer alan fiyonk ve tokalar ise en çok kullanılan aksesuarlar arasında yer alıyor. Yazın başlayan babet çılgınlığı bu kış da koleksiyonda kendini gösteriyor. Comfort grubunda yine Polaris ve Flogart markalı ürünlerde ayakkabı, bot, ev içi terlik olmak üzere her kategoride sayısız model ayakkabı severlerle buluşuyor.
 2. 2
  CaRaMeLa
  Bayan Üye

  --->: Yeni Sezon Ayakkabı ve Çanta Modası

  Reklam  çok güzel tasarım teşekürler.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi