Anahtarlıkta Slayt Gösterisi

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Anahtarlıkta Slayt Gösterisi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  elifizmir
  Özel Üye
  Reklam

  Anahtarlıkta Slayt Gösterisi

  Reklam  Anahtarlıkta Slayt Gösterisi

  Forum Alev
  Anahtarlıkta Slayt Gösterisi


  Dijital fotoğrafları yanımızda taşımamızı sağlayan farklı tasarımlara sahip USB belleklere, kendine has tasarımı ile yeni bir ürün daha katıldı. Mustek firması tarafından sunulan KeyFoto Digital Picture Keychain adındaki ürün, hem anahtarlık hem de minik ekranında resim gösterebilen bir USB bellek olarak kullanılabiliyor.

  4MB bellek alanına sahip olan KeyFoto, 1 inç genişliğindeki OLED ekranında 96x64 (piksel) çözünürlükte resim gösterebiliyor. Bu boyutlarda yaklaşık 42 resim kaydedebilen KeyFoto, ister tek tek istenirse de slayt gösterisi şeklinde iki saate kadar resim gösterimi yapabiliyor. Ürün, iki dakika içerisinde herhangi bir aktivite gerçekleştirilmediğinde kendisini otomotik olarak kapatarak güçten tasarruf sağlıyor.

  Elektriğin kesik olduğu ortamlarda yaydığı ışıkla, anahtar deliğinibulmayı da kolaylaştıran ürünün yurtdışı satış fiyatı 29.99 dolar.
 2. 2
  meytan
  Üye

  --->: Anahtarlıkta Slayt Gösterisi

  Reklam  way.....daha neler görücez acaba?? 3. 3
  fero74
  Üye
  Taşınabilir eşyalarda, bunların büyük oranınıda elektronik olanlar kapsıyor,
  teknolojinin kullanılması güzel.Lakin dikkat dağıtması nedeniyle kazalarıda beraberinde getiriyor.Bu durum bizim bilinçsiz kullanıcı olmamızdanda kaynaklanıyor elbette. 4. 4
  ''Alev-User''
  Yeni Üye
  Yeni Ürün Olduğu İçin Biraz Pahalı .... Ama Güzel Bir Düşünce ....


+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi