Let Vision TeknoLojisi

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Let Vision TeknoLojisi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  LoveNess
  Bayan Üye
  Reklam

  Let Vision TeknoLojisi

  Reklam  Let Vision TeknoLojisi

  Forum Alev

  Her gün gelişmekte olan bilgisayar teknolojisinde artık klavye, fare gibi cihazların kullanımları ortadan kalmak üzere. Artık bilgisayar insan etkileşiminde dokunmaya duyarlı sistemler gelişmekte günümüzde kullanılan tek dokunmaya duyarlı sistemler bazı noktalarda eksik kalmaktadır. Bunun için çok dokunmaya duyarlı donanım ve yazılımlar geleceğin teknolojisi konumundadır. 1982 yılında Toronto üniversitesinde ortaya konulan fikir görüntü islemeye dayanan dokunmatik ekranlar teknolojik yetersizlikler sebebiyle hayata geçirilememiştir. Uzun yıllardır üzerinde çalışmalar sürdürülen çok dokunmalı (multı touch) ekranlar günümüzde yavaş yavaş piyasada yer bulmaktadır.

  LET Vision içinde bulundurduğu ileri teknoloji ve yazılım sayesinde klasik anlamda bildiğimiz 1 Bilgisayar + 1 fare oluşumuna yeni bir bakış açısı getirmiştir. Bundan sonra LET Vision + çok Kullanıcı denebilir. LET Vision ürünleri sayesinde interaktif görselliğin tüm zenginliklerinden faydalanabilirsiniz.

  Detaylı bilgiyi http://www.letvision.com adresinde bulabilirsiniz
 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Let Vision TeknoLojisi

  Reklam  televizyon haberlerinde kullanılan ekranlara benziyor Aynı anda çok sayıda işlem de yapabiliyorsunuz. Bir yandan video izlerken diğer yandan fotoğraflarınıza bakabiliyorsunuz.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi