Nokia'dan yeni bir iş ortağı daha

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Nokia'dan yeni bir iş ortağı daha ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  RocKFoREveR
  Emekli
  Reklam

  Nokia'dan yeni bir iş ortağı daha

  Reklam  Nokia'dan yeni bir iş ortağı daha

  Forum Alev

  Nokia E71’in başarısının üzerine tasarlanan ve Nokia mesajlaşma cihazlarının amiral gemisi olmaya aday Nokia E63, QWERTY klavyenin daha geniş bir kitleye çok uygun bir fiyatla ulaşmasını sağlıyor.

  İki yeni renk ve yeni bir tasarımla gelen Nokia E63, E-Series ailesinin sunduğu gelişmiş teknolojik özellikleri şık bir tasarımla birleştiriyor. Nokia yetkilileri Nokia E63’ün özelliklerine değinirken, “İnsanlar Eseries cihazlarını kurumsal e-postalarına erişmek, takvimlerini gözden geçirmek ve iş ağları üzerinden profesyonel yaşamlarını yürütmek için kullanıyor. Bu nedenle Nokia E63 yine Wi-Fi bağlantı, Mail for Exchange’e kolayca ulaşabilme, tek tıkla rehbere, takvime ve e-postalara rahatlıkla erişebilecek tuşlara sahip olma gibi özelliklerini koruyor,” dediler.

  Ayrıca Nokia E63, tek bir tuşla mod değiştirme özelliğine de sahip. Böylece kurumsal e-posta, randevular ve internet verilerinin görüntülendiği ekrandan çıkıp, arkadaşların resimlerinin, kişisel postaların, sevilen blog veya web sitelerinin kısayollarının görülebileceği kişisel moda geçiş yapılabiliyor.

  Nokia E63, kullanıcıların PC’leri kapalıyken bile içindeki dosyalara kolayca erişmelerini sağlayan Files on Ovi hizmetini de içeriyor. Bu cihazı alan herkes 1GB’lık çevrimiçi dosya saklama özelliğine de ücretsiz olarak sahip olacak.

  Nokia E63, bir dizi multimedya özelliğinin yanı sıra yakut kırmızısı ve koyu mavi renklerde satışa sunulacak 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Nokia'dan yeni bir iş ortağı daha

  Reklam  nokia o kadar çok model çıkardıki e 63 bir zamanların en iyi modellerindendi şimdilerde kimse dönüp bakmaz bile 1000 dolarlara satılan telefon şimdi 50 dolar etmiyor+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi