Türkiye'nin varı yoğu cep telefonu

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Türkiye'nin varı yoğu cep telefonu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  eRen
  Özel Üye
  Reklam

  Türkiye'nin varı yoğu cep telefonu

  Reklam  Türkiye'nin varı yoğu cep telefonu

  Forum Alev
  İnterpromedya tarafından yapılan Tüketici Trend Araştırması, Türkiye’nin kentsel alanında yaşayan tüketicilerle yapılıyor.

  15 yaş ve üzeri arası örneklem ile yüzyüze anket tekniği kullanılarak yapılan araştırmada %60’ı erkek, %40’ı kadın olan toplam 1.519 birey ile görüşüldü. Örneklemin %28’i üniversite, % 42,8’i lise ve % 29,2’si ilköğretim mezunu.

  Tüketici Trend Araştırması kapsamında görüşülen kişilerin bireysel teknoloji ürünleri kullanım oranı ise şöyle; % 93,5’i cep telefonu, % 60,4’ü internet, %57,5’i bilgisayar, %34,2’si MP3 çalar ve % 20,3’ü paralı TV kullanıyor.

  Dünyada yaşamlara en çok yön veren İnternet ve bilgisayar kullanımı ise Türkiye'de göz yaşartıcı bir hal alıyor. Tüketiciler en çok cep telefonuna öncelik vererek harcamalarını buna göre ayarlıyor. 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Türkiye'nin varı yoğu cep telefonu

  Reklam  eskiden millet kıtlık çekmişti bir anda bolluğa düşünce herkes obez oldu :) teknoloji içinde aynı şey geçerli kimse bu kadar rahatı bilmiyordu bir anda insanların hayatı kolaylaştı insanlarda görmemiş gibi :) varını yoğunu buraya yatırıyor+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi