Çift kartlı DSTW1 cep telefonu Türkiye'de

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Çift kartlı DSTW1 cep telefonu Türkiye'de ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  elifizmir
  Özel Üye
  Reklam

  Çift kartlı DSTW1 cep telefonu Türkiye'de

  Reklam  Çift kartlı DSTW1 cep telefonu Türkiye'de

  Forum Alev

  Çift kartlı DSTW1 cep telefonu Türkiye'de


  Gençcell, distribütörü olduğu General Mobile'in dünyanın Windows Mobile işletim sistemli ilk çift sim kartlı PDA telefonu DSTW1 modelini Türkiye'de satışa çıkardı.

  Dünyada cep telefonu teknolojisinde bir ilk olan DSTW1'in Türkiye ve dünyada satışa çıkacak olması nedeniyle İstanbul Les Ottomans Hotel'de basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda DSTW1'in teknik özellikleri ayrıntıları ile konuklarla paylaşılırken, General Mobile'ın Türkiye distribütörü Gençcell Yönetim Kurulu Başkanı Necati Genç toplantıda yaptığı konuşmada, dünya teknoloji devi General Mobile'in yeni ürünü DSTW1 modelini Türkiye'ye getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
  Türkiye'nin en genç telekomünikasyon şirketlerinden biri olduklarını ve kısa sürede büyük başarılara imza attıklarının altını çizen Genç, "Dünya markası General Mobile'ın distribütörlüğü bizim büyümemizde çok büyük bir güç oldu. General Mobile çift kart teknolojisinde dünyada lider. Kısa süre önce Türkiye'ye gelen çift kart mobile telefonlarda beklentilerimizin üstünde bir satış rakamına ulaştık. Bundan da aldığımız güçle birlikte General Mobile'ın çift sim kartlı Windows Mobile işletim sistemli DSTW1 modelini de Türkiye'ye getirdik" dedi.


  Cep telefonu kullanıcılarının yavaş yavaş, işletim sistemine sahip cep telefonlarına doğru kaydıklarını belirten Gençcell Genel Müdürü Muzaffer Gölcü ise; "General Mobile'ın Windows Mobile işletim sistemine sahip, aynı zamanda iki sim kartı da birlikte kullanabilmenize olanak sağlayan modeli DSTW1, dünyada bir ilk olarak Windows mobile işletim sistemine sahip çift sim kartlı telefon olarak kullanıcılara sunuluyor. Her iki hattınızı da aynı anda aktif olarak kullanabildiğiniz Windows işletim sistemli tek telefon" şeklinde konuştu.

  Gölcü, "DSTW1 çift hat sahibi kullanıcılardan Windows mobile işletim sistemini tercih edenlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir cep telefonu, bir cep bilgisayarı. Mail trafiği yoğun olan kullanıcılar için EDGE hızında bağlantı desteği sayesinde her yerde her zaman maillerinize ulaşma imkanı sunuyor. Ayrıca Business Kart okuma özelliği ile de kullanıcılarını kartvizitleri taşımaktan kurtarıyor. OCR Kart Scanner özelliği ile Kartvizitleri okuyarak tüm bilgilerini telefonunuza alabiliyorsunuz" diye
  konuştu.


  DSTW1 tanıtım toplantısına katılan Microsoft Türkiye Komünikasyon Sektörü Müşteri Yöneticisi Okan Akın ise, "Çift sim kartlı telefonda Windows işletim sistemli uygulamayı ilk olarak General Mobile ile yaptık. Ve bu çalışmayı Microsoft ve General Mobile ekipleri ile birlikte özel uygulamalar sonucunda tamamladık. 2008 ve 2009'da Microsoft ve General Mobile iş ortaklığıyla adından söz ettirecek başka projelerimizde olacak" dedi.
 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Çift kartlı DSTW1 cep telefonu Türkiye'de

  Reklam  eski pda diye tabir edilen aslında eskinin akıllı telefonlarından özel telefonlarından şimdilerde tüm telefonlar akıllı olduğu için bu kalemli pda ların değeri kalmadı çifr sim akartlılara çokta rağbet olmadı+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi