Facebook, Turkcell-im ile cepte

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Facebook, Turkcell-im ile cepte ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ENGİN
  Özel Üye
  Reklam

  Facebook, Turkcell-im ile cepte

  Reklam  Facebook, Turkcell-im ile cepte

  Forum Alev
  Facebook, Turkcell-im ile cepte
  Turkcell-im içinde yer alan yeni “İnternet Uygulamaları” bölümü sayesinde kullanıcılar, cep telefonlarına uygun şekilde paketlenmiş Google Maps ve Facebook gibi uygulamalara, tek tıkla ulaşıyor

  Turkcell-im, internette kullanım alışkanlığı yaratmış ve mobil ortamda da her an ihtiyaç duyulabilecek e-posta, harita görüntüleme gibi araçların cep telefonlarına uygun şekilde paketlenmiş uygulamalarına, kullanıcılarını tek tıkla ulaştırmak üzere “İnternet Uygulamaları” adında yeni bir bölüm sunuyor.

  Uygulama ile aboneler, Google Maps'i kullanarak yollarını cep telefonundan bulabiliyor, tüm şehirleri ister ülke ülke, ister sokak sokak görme olanağına sahip olabiliyorlar. Abonolerin, Facebook'a da cep telefonu üzerinden erişebilmesine imkan tanıyan İnternet Uygulamaları bölümü,bunun yanı sıra yemek siparişi verme, e-posta'dan hava durumuna, spor haberlerinden finans piyasalarına kadar birçok bilgiye Yahoo Go! ile erişebilmeye de imkan tanıyor.

  Cep telefonu için özel olarak geliştirilmiş indirilebilir uygulamalara wap.turkcell-im.com.tr ana sayfasından ulaşılabiliyor.

  Teknolatte 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Facebook, Turkcell-im ile cepte

  Reklam  facebook uygulamaları artık zaten uygulama halinde telefonlarda var turkcell vodafon avea için böyle bir şeye ihtiyaç yok eski bir konu olduğu için konu başlığı zaman aşımına uğradı+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi