Turkcell, Geleceğe Koşanlar'ın yanında

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Turkcell, Geleceğe Koşanlar'ın yanında ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ENGİN
  Özel Üye
  Reklam

  Turkcell, Geleceğe Koşanlar'ın yanında

  Reklam  Turkcell, Geleceğe Koşanlar'ın yanında

  Forum Alev
  Turkcell, Geleceğe Koşanlar'ın yanında
  Telekomünikasyon sektöründe kazandığını, sosyal sorumluluk projeleri aracılığı ile toplumun ekonomik olarak dar gelirli kesimleri ile paylaşan kurumlar arasında yer alan Turkcell, bu alandaki faaliyetlerinden en sonuncusunu Geleceğe Koşanlar Projesi'nin tanıtımı ile Mardin'de gerçekleştirdi.

  Turkcell, Milli Olimpiyat Komitesi Ücretsiz Spor Okulları Komisyonu'nun 1996 yılında, Ücretsiz Spor Okulları Projesi adı altında başlattığı ve kendisinin de 2000 yılından beri sponsor olarak destek verdiği projeye desteğini nisan ayında artırarak, Geleceğe Koşanlar Projesine dönüştürdü. Turkcell, 2000 yılından beri 7 ila 17 yaş arasındaki 50 binden fazla çocuğa spor yapma imkanı tanıyan projeyi yaygınlaştırarak 23 ilde 38 okula taşıdı. Şirketin hedefi ise; 7 yılda 50 bine ulaşan bu rakamı daha da büyüterek bir yılda 15 bin rakamına ulaştırmak.

  Tanıtımakatılan Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, projenin ufku açık, sağlıklı ve değerlerimize bağlı çocuklar yetiştirmede önemini vurgulayıp Turkcell'i bu kurumsal sosyal sorumluluk çalışması için tebrik ederken; Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, Geleceğe Koşanlar Projesi'nin Türkiye için önemine değinip, projenin, çocukların kendi benliklerini ve yeteneklerini keşfetmeleri için önemli bir fırsat olduğunu söyledi.

  “Geleceğe Koşanlar Projesi” İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Muğla ardından bu yıl Ordu, Giresun, Kars, Erzurum, Erzincan, Kırşehir, Diyarbakır, Kastamonu, Trabzon, Bayburt, Aksaray, Kahramanmaraş, Hatay, Niğde, Malatya, Adıyaman, Şanlıurfa, Mardin ve Van illerini kapsıyor.

  MYNET 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Turkcell, Geleceğe Koşanlar'ın yanında

  Reklam  tükrkcell yıllardır pek çok dalda özellikle sporda sponsorluklar yapıyor gerçi bunu maddi beklenti olmazsa yapmaz ama genede yapıyor+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi